Kraków - Wieliczka

Wycieczka zawiera: 1 nocleg z obiadokolacją i śniadaniem, usługę przewodnicką, bilety wstępu do Katedry na Wawelu, Kościoła Mariackiego, bilety wstępu i usługę przewodnicką do Kopalni Soli w Wieliczce.

szczegóły »
Praga - Kutna Hora

Czterodniowa wycieczka, w trakcie wycieczki zapewniamy: przejazd komfortowym autokarem; ubezpieczenie KL, NNW; 2 noclegi w hotelach; 2 śniadania, 2 obiadokolacje; pilota - przewodnika.

szczegóły »
Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli - jeden z najbardziej znanych obiektów turystycznych na świecie - zwiedzanie Kopalni Soli z przewodnikiem. Zwiedzanie drewnianego kościoła Św. Marcina.

szczegóły »
Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem jako pierwszy informacji o promocjach, najciekawszych wycieczkach lub okazyjnych ofertach zapisz się do naszego newslettera.
<strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe
<strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe (12) 422 84 59 <strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe 605 679 466 <strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe 12 422 39 47
Biuro Podróży DAMAR » Wycieczki na Ukrainę

Wycieczki na Ukrainę

3 dni we Lwowie

cena: zadzwoń po kalkulację!
Podróż po Lwowie, jakiego nie znacie! Rynek miasta oraz uliczki mogą zaintrygować nawet tych, którzy już nie raz odwiedzili Lwów. Podczas wyprawy jak ...
szczegóły »

Szlakiem Bohaterów Trylogii

cena: zadzwoń po kalkulację!
Szlakiem Bohaterów Trylogii: Lwów – Zbaraż – Kamieniec Podolski – Chocim – Stanisławów – Lwów – Żółtkiew.
szczegóły »

Od Krzemieńca do Lwowa

cena: zadzwoń po kalkulację!
Juliusz Słowacki urodził się w Krzemieńcu w 1809 roku, zmarł w Paryżu 1849 roku i pochowany na cmentarzu Montmartre, natomiast z inicjatywy Marszałka ...
szczegóły »

Huculszczyzna

cena: zadzwoń po kalkulację!
Huculszczyzna: Przemyśl - Drohobycz - Stanisławów - Kołomyja – Tatarów - Nadwórna – Jaremcze – Worochta - Lwów - Żółkiew.
szczegóły »

Miasta złotych kopuł

cena: zadzwoń po kalkulację!
Miasta złotych kopuł i ascetycznych mnichów: Łuck – Kijów – Czernichów - Biała Cerkiew - Berdyczów - Kamieniec Podolski - Lwów.
szczegóły »

Nie tylko we Lwowie

cena: zadzwoń po kalkulację!
Nie tylko we Lwowie: Lwów – Olesko – Podhorce - Żółkiew. Lwów – założony w XIII wieku przez księcia halickiego Daniłę, który podarował miasto ...
szczegóły »