Kraków - Wieliczka

Wycieczka zawiera: 1 nocleg z obiadokolacją i śniadaniem, usługę przewodnicką, bilety wstępu do Katedry na Wawelu, Kościoła Mariackiego, bilety wstępu i usługę przewodnicką do Kopalni Soli w Wieliczce.

szczegóły »
Praga - Kutna Hora

Czterodniowa wycieczka, w trakcie wycieczki zapewniamy: przejazd komfortowym autokarem; ubezpieczenie KL, NNW; 2 noclegi w hotelach; 2 śniadania, 2 obiadokolacje; pilota - przewodnika.

szczegóły »
Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli - jeden z najbardziej znanych obiektów turystycznych na świecie - zwiedzanie Kopalni Soli z przewodnikiem. Zwiedzanie drewnianego kościoła Św. Marcina.

szczegóły »
Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem jako pierwszy informacji o promocjach, najciekawszych wycieczkach lub okazyjnych ofertach zapisz się do naszego newslettera.
<strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe
<strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe (12) 422 84 59 <strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe 605 679 466 <strong>Biuro Podróży DAMAR</strong> szkolne wycieczki <br />jednodniowe i wielodniowe 12 422 39 47
Biuro Podróży DAMAR » O firmie

O firmie

Doświadczenie

Jesteśmy Biurem Podróży DAMAR. Działamy na rynku już od 2000 roku. Od wielu lat współpracujemy z placówkami oświatowymi. Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych - jedno i wielodniowych, zielonych i białych szkół.

Nasza oferta obejmuje całą Polskę i Europę. Posiadamy dużą listę imprez własnych. Na zamówienie realizujemy wyjazdy w dowolnie wskazane miejsce, dostosowując plan do potrzeb oraz możliwości finansowych.

Wycieczki Szkolne

Nasz cel to rozwój dzieci i młodzieży przez turystykę edukacyjną. Chcemy wspierać wychowawczą i dydaktyczną funkcję szkoły. Promujemy zorganizowane formy wypoczynku dzieci i młodzieży, krajoznawstwo, kulturoznawstwo, dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe oraz promocja zachowań prozdrowotnych. Rozbudzanie ciekawości i kreatywności w zakresie bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego. Stwarzamy okazje do zawierania nowych znajomości.

  • Wyjazd z nami to szansa praktycznej weryfikacji wiedzy nabytej na lekcjach oraz jej wzbogacenie w zakresie geografii, historii, kultury i ekologii;
  • Pokazujemy odpowiednie formy zachowań na szlakach turystycznych;
  • Pomagamy budować dobre relacje w grupie i kształcimy umiejętność pracy zespołowej;
  • Chcemy zaszczepiać w młodych ludziach naszą pasję do turystyki! Nasz program w swoim założeniu jest wielopłaszczyznowy, obejmuje zarówno aspekt edukacyjny, wychowawczy oraz rekreacyjno-relaksacyjny.

Ceny

Dysponujemy obszerną bazą hotelową. Rzetelne opracowanie planów, sprawdzone miejsca wyjazdów - atrakcji, bazy noclegowej, dostępności komunikacyjnej - pozwala nam na utrzymanie konkurencyjnych cen. W ofercie wycieczek znajdują się różne opcje do wyboru - zawsze korzystne dla klientów Ceny skalkulowane są dla 40 osób płacących.

    Ceny obejmują:
  • przejazd autokarem
  • opiekę wykwalifikowanych pilotów, przewodników
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

W kosztach wycieczek wielodniowych oraz zagranicznych zawsze znajdują się noclegi i wyżywienie. Powierzając nam organizację wyjazdu oszczędzasz czas i pieniądze uczestników. Dla Ciebie dokonamy specjalnej kalkulacji wybranej wycieczki dla grupy mniejszej niż 40 osób (np. 8, 10, 15, 25 lub 35 osób) dzięki temu nawet mała grupa będzie mogła wybrać się na wycieczkę w dobrej cenie.

Ceny wycieczek wielodniowych i zagranicznych zawierają dodatkowo noclegi i wyżywienie. Zlecając nam organizację oszczędzasz swój czas i pieniądze uczestników. Specjalna kalkulacja wybranej wycieczki dla grup mniejszych niż 40 osobowe (np. 8, 10, 15, 25 lub 35 osób) umożliwi wyjazd małej grupie z zachowaniem dobrej ceny.

Nasi Ludzie

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pilotów, przewodników i animatorów. Są to młodzi ludzie pełni energii, optymizmu i nowych pomysłów. Zawsze dobrze przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Gwarantuje to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas trwania całego wyjazdu.

Gwarancje

Biuro Podróży "Damar" jest wpisane do Centralnego Rejestru Zezwoleń na działalność organizatorów turystyki i pośredników turystycznych - zezwolenie nr rej. 359 Wojewody Małopolskiego.
Posiadamy aktualną Gwarancję ubezpieczeniową AXA Ubezpieczenia (Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.)
z dnia 28 sierpnia 2019 o numerze 05.842.837 wazne od 01.09.2019 do 31 sierpień 2020 r.

Raty

Istnieje możliwość opłaty za wycieczkę w dwóch lub trzech ratach, ewentualnie skorzystanie z dogodnego kredytu bankowego za naszym pośrednictwem, co umożliwi rozłożenie płatności nawet do 24 miesięcy. Dla chętnych, za niewielką opłatą możemy zaproponować ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, Kl i NNW.

Transport

Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi, zapewniającymi nam autokary o wysokim standardzie. Nasi kierowcy to sprawdzeni i godni zaufania fachowcy. Profesjonalnie i z olbrzymią dawką dobrego humoru dostarczą nas w każde miejsce.

Lokalizacja biura

Nasze biuro mieści się w centrum Starego Miasta w Krakowie przy ul. Garbarskiej 5/2, na parterze.